Vi gjennomfører for tiden endringer i våre systemer for å gjøre det enda bedre for deg som kunde og medlem. Det gir noe ustabilitet. Er det noe du lurer på? Ta kontakt

Første avlsverdiberegning i 2025 blir forsinket på grunn av utfordringer ved årsskifte. Nye avlsverdier forventes å være på plass i starten av uke 4.

Nytt fra Styret September 2021

Lesetid: ca 0 min

I oppsummering fra september-møtet kan du høre om økonomistatus for Geno og datterselskaper, utfordringer i REDX-produksjonen og ny forskningsstrategi for embryo.

Styret har også gjort endelig vedtak for å sette i gang prosjektet «Seleksjon for forbedret fôreffektivitet hos NRF». Du vil også få høre om Spermvital og utvikling der, samt oppdatering om prosjektet «Produksjon 4.0».

Siste nytt fra styremøtet vil heretter være en video innspilt med styreleder, i stedet for teksten. Her går styreleder igjennom de viktigste sakene fra styremøtet.

Du kan også se videoen på YouTube her