"Fjøs og finans" -fagkonferanse for melkeprodusenter

Er du melkeprodusent og vil ha mer ut av det du har? Da må du bli med på Genos nye fagkonferanse – to dager med kunnskap, inspirasjon og gode samtaler med kollegaer fra hele landet!

💡 Bedre økonomi med god strategi 

– både ute på jordet og inne i fjøset 

Hvordan kan du styrke økonomien i drifta di gjennom smarte valg og god planlegging?  

Her får du erfaringer og råd fra fagfolk og melkebønder – verktøy som kan tas i bruk uten kostbare investeringer.  

🎙️ Faglig program med god bredde

Du møter fagfolk med styrke på hver sine områder, samt engasjerte og dyktige melkeprodusenter som deler sine erfaringer. Sammen tar vi for oss strategiske grep for bedre lønnsomhet innen disse temaene: 

  • Avl og bruksdyrkrysning 
  • Besetningsstyring for helse og fruktbarhet 
  • Frisk kalv 
  • Grovfôrhøsting og fôring 

🍽️ Festmiddag og prisutdeling 

Kvelden avsluttes med en festmiddag i storslått stil, ledet av livlige toastmastere. Vi deler ut priser for: 

🏆 Beste embryokvige 
🏆 Beste besetning på holdbarhet 

🌍 Gårdsbesøk – video og engasjerende presentasjon 

Bli med på digitale turer til Store Ree og to andre gårder som har gjort store framskritt innen ulike områder. Lær av de beste – uten å forlate konferansesalen! 

🤝 Tid til å møtes 

Vi setter av god tid til å prate med kollegaer, besøke fagstands og nyte nydelig mat. Dette blir både faglig nyttig, sosialt og inspirerende! 

📌 Sett av datoen! 

Dette er konferansen du ikke vil gå glipp av. Følg med for påmeldingsinfo – og reserver datoen allerede i dag! 

Velkommen til fagkonferansen "Fjøs og finans"

Praktisk info

Når?

Hvor?

Frich's Hotel Hamar