Gå til Tekst
Gå til Tekst
Sentralt tillitsvalgte

Sentralt tillitsvalgte

Nedenfor følger en samlet oversikt over sentralt tillitsvalgte i Geno.

 Her finner du en presentasjon av styremedlemmene med bilde

Årsmøtets møteleder:

Nina Engelbrektson, 6823 Sandane

 

Årsmøtets varamøteleder:

Jens Thori Kogstad, 2022 Gjerdrum

Medlemsvalgte årsmøteutsendinger

Område nord:

Stine Marie Jelti, 9845 Tana (på valg 2020)

Daniel Høiseth,9064 Svensby (på valg 2019)

Ingebjørg Grindhaug, 8980 Vega (på valg 2020)

Per Ivar Skaanevik, 9443 Myklebostad (på valg 2019)

Paul Magnor Bang, 8184 Ågskardet (på valg 2020)

 

Varamedlemmer:

1. Lena Reinfjord, 8920 Sømna

2. Bjørn Inge Mo, 9144 Samuelsberg

3. Johnny Reinholdsen, 9056 Mortenhals

Område midt:

Ingveig Jerpstad, 7750 Namdalseid (på valg 2019)
Jomar Gomo, 7100 Rissa (på valg 2019)
Iver Fossum, 7288 Soknedal (på valg 2020)
Ingunn Torvik, 6639 Torvikbukt (på valg 2020) 
Anders Røflo, 7670 Inderøy (på valg 2019)

Jonny Stokke, 6530 Averøy (på valg 2019)

Ragnhild K. Stene, 7393 Rennebu (på valg 2019)

John Bakken, 7608 Levanger (på valg 2020)

Anne Stine Foldal Aam, 6150 Ørsta (på valg 2020)

 

Varamedlemmer:

1. Nina Vangen Ranøien, 7320 Fannrem

2. Kay Arne Sandvik, 7819 Fosslandsosen

3. Ola Kvendset, 6645 Todalen

4. Ragnhild Kjesbu, 7670 Inderøy

 

Område sørvest:

Kjell Einar Eide, 5582 Ølensvåg (på valg 2020)

Nils Magne Gjengedal, 6829 Hyen (på valg 2019)
Anders Sæleset, 5600 Nordheimsund (på valg 2020)
Ingunn Skeide, 6848 Fjærland (på valg 2019)

Kari Lauvdal, 4534 Marnardal (på valg 2019)
Nils Olsbu, 4820 Froland (på valg 2020)
Inga Skretting Timpelen, 4354 Voll (på valg 2019)
Magnar Tveite, 5713 Vossestrand (på valg 2019)
Tommy Skretting, 4360 Varhaug (på valg 2020)

Silje Åsnes Skarstein, 6788 Olden (på valg 2020)

 

Varamedlemmer:

1. Torgeir Kinn, 4020 Stavanger

2. Terje Sekse Horne, 6817 Naustdal

3. Håvard Ellef Haugeland, 4646 Finsland

4. Liv Haukås, 5570 Aksdal
5. Jan Ivar Kjelby, 5961 Brekke

Område Øst

Kristian Hovde, 2387 Brumunddal (på valg 2019)

Jorunn Ballangrud, 2840 Reinsvoll (på valg 2020)
Ole Bjørner Flittie,  2666 Lora (på valg 2019)
Johan Kopland, 3340 Åmot (på valg 2019)

Jane Thorshaug, 2560 Alvdal (på valg 2020)

Trude Onstad, 2013 Skjetten (på valg 2019)

Håkon Øverland, 3677 Notodden (på valg 2020)

Tove Grethe Kolstad, 2943 Rogne (på valg 2020)

 

Varamedlemmer:

1. Randi Valde. 2680 Vågå 

2. Halvor Gauteplass, 3580 Geilo

3. Lars Lauten, 2040 Kløfta 

4. Torill Nevland Fallet, 2150 Årnes

Årsmøteutsending fra TYR

Erling Gresseth, 7520 Hegra

Årsmøteutsending fra Q-meieriene

Q-Gausdal:

Erling Surnflødt, 2653 Vestre Gausdal (Q-Gausdal har stemmerett 2018-2019)

 

Vara:

Ole Ingvar Ringen, 2653 Vestre Gausdal

 

Q-Jæren:
Magne Helleland, 4054 Tjelta (Q-Jæren møter som observatør 2018-2019)

 

Vara:

Karen Ølberg Horpestad, 4312 Sandnes

Ansattvalgte årsmøteutsendinger:

Gjelder fra og med årsmøtet 2017.

 

Harald Kleiva, 7081 Sjetnemarka
Katarzyna (Kaisa) Treholt, 2843 Eina

Stein Rune Eriksen, 2387 Brumunddal

Tove Murud, 2335 Stange

Ola Norvald Hagen, 2973 Ryfoss

 

Varautsendinger i nummerorden:

1. Inga Camilla Dehli Østerud, 2335 Stange
2. Cecilie Ødegård, 2386 Brumunddal
3. Anders Nordbø, 4180 Kvitsøy 

Valgkomiteen

 

Leder

Marit Flatjord, 6843 Skei i Jølster

E-post: marit.flatjord@jolsterbb.no

 

Område øst og nestleder

Mikael Wøien, 2750 Gran

E-post: mikael-woien@hotmail.no

 

Område midt 

Bjørg Irene Alseth, 7100 Rissa

E-post: bjorg.irene@hotmail.no

 

Område nord:

Bent Harald Sund, 8766 Lurøy

E-post: benths@start.no

 

Område sørvest

Norolf Sæle, 5337 Rong

E-post: nor-sael@online.no

 

 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Sigrun Bakken Lerhol, 2975 Vang i Valdres
2. Anders Røflo, 7670 Inderøy 

3. Peder Jenssen, 9740 Lebesby

 

Kontrollkomiteen

Jon Husdal, 7170 Åfjor (leder)

Lise Kaldal Skreddernes, 9740 Lebesby
Jofrid Torland Mjåtveit, 4365 Nærbø
 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Tor Helberg Sivertsen, 9372 Gibostad
2. Trude M. Onstad, 2013 Skjetten


Til toppen