Gå til Tekst
Gå til Tekst
Sentralt tillitsvalgte

Sentralt tillitsvalgte

Nedenfor følger en samlet oversikt over sentralt tillitsvalgte i Geno.

 Her finner du en presentasjon av styremedlemmene med bilde

Årsmøtets møteleder:

Nina Engelbrektson, 6823 Sandane

 

Årsmøtets varamøteleder:

Jens Thori Kogstad, 2022 Gjerdrum

Medlemsvalgte årsmøteutsendinger

Område nord:

Ingebjørg Grindhaug, 8980 Vega (på valg 2020)
Marita Kathrin Helskog, 8288 Bogøy (på valg 2021)
Daniel Høiseth, 9064 Svensby (på valg 2020)
Stine Marie Jelti, 9845 Tana (på valg 2021)

Øyvind Lehn, 9404 Sortland (på valg 2021)

 

Varamedlemmer:

1. Kristina Svartvatn, 8680 Trofors
2. Dag Runar Vatnegård Wollvik, 9144 Samuelsberg
3. Tina Brennbakk, 8690 Hattfjelldal

Område midt:

Anne Stine Foldal Aam, 6150 Ørsta (på valg 2021)
John Bakken, 7608 Levanger (på valg 2020)
Iver Fossum, 7288 Soknedal (på valg 2021)
Ola G. Kvendset, 6645 Todalen (på valg 2021)
Nina Vangen Ranøien, 7320 Fannrem (på valg 2021)
Anders Røflo, 7670 Inderøy (på valg 2020)
Ragnhild K. Stene, 7393 Rennebu (på valg 2020)
Johnny Stokke, 6530 Averøy (på valg 2020)
Ingunn Torvik, 6639 Torvikbukt (på valg 2021)

 

Varamedlemmer:

1. Solveig Løwø Kvam, 7392 Rennebu
2. Bård Arne Mjøsund, 7877 Høylandet
3. Ole Henning Okstad, 7075 Tiller
4. Ragnhild Kjesbu, 7670 Inderøy

 

Område sørvest:

Kjell Einar Eide, 5582 Ølensvåg (på valg 2020)
Nils Magne Gjengedal, 6829 Hyen (på valg 2020)

Marianne Goderstad,4900 Tvedestrand (på valg 2021)

Liv Haukås, 5570 Aksdal (på valg 2021)
Kari Lauvdal, 4534 Marnardal (på valg 2020)
Ingunn Skeide, 6848 Fjærland (på valg 2020)
Tommy Skretting, 4360 Varhaug (på valg 2021)
Anders Sæleset, 5600 Nordheimsund (på valg 2021)
Inga Skretting Timpelen, 4354 Voll (på valg 2020)
Magnar Tveite, 5713 Vossestrand (på valg 2021)

 

Varamedlemmer:

1. Torgeir Kinn, 4020 Stavanger
2. Terje Sekse Horne, 6817 Naustdal
3. Silje Åsnes Skarstein, 6788 Olden
4. Ingunn Anita Rørvik, 6818 Haukedalen
5. Jan Ivar Kjelby, 5961 Brekke

Område Øst

Odd Martin Gaalaas Baardseth, 2360 Rudshøgda (på valg 2021)

Halvor Gauteplass, 3580 Geilo (på valg 2021)

Tove Grethe Kolstad, 2943 Rogne (på valg 2020)
Johan Kopland, 3340 Åmot (på valg 2020)
Lars Egil Lauten, 2040 Kløfta (på valg 2020)
Nina Rokvam, 2651 Østre Gausdal (på valg 2021)
Jane Thorshaug, 2560 Alvdal (på valg 2020)
Randi Valde, 2680 Vågå (på valg 2021)

 

Varamedlemmer:

1. Morten Haug, 2634 Fåvang
2. Gunn Randi Finstad, 2485 Rendalen
3. Leif Einar Bratengen, 2387 Brumunddal
4. Mona Hvaale Fretland, 3618 Skollenborg

Årsmøteutsending fra TYR

Erling Gresseth, 7520 Hegra

Årsmøteutsending fra Q-meieriene

Q-Gausdal:

Erling Surnflødt, 2653 Vestre Gausdal (Q-Gausdal møter som observatør 2020-2021)

 

Vara:

John Myklebø, 2657 Svatsum

 

Q-Jæren: 
Magne Helleland, 4054 Tjelta (Q-Jæren Har stemmerett  2020-2021)

 

Vara:

Karl Tunheim, 4342 Undheim

Ansattvalgte årsmøteutsendinger:

Gjelder fra og med årsmøtet 2019.

 

Sigbjørn karlsen, 2312 Ottestad
Katarzyna Treholt, 2843 Eina

Bodil Pedersen, 2319 Hamar

Idar Dombestein, 6730 Davik

Ellen Johanne S. Farlund, 2384 Brumunddal

 

Varautsendinger i nummerorden:

1. Ola Norvald Hagen, 2973 Ryfoss
2. Monica Skarprud, 4330 Ålgård
3. Randi Aalstad Stendal, 8289 Engeløya 

Valgkomiteen

 

Leder/område midt

Bjørg Irene Alseth, 7100 Rissa

E-post: bjorg.irene@hotmail.no

 

Nestleder/område nord

Bent Harald Sund, 8766 Lurøy

E-post: benths@start.no

 

Område øst 

Sigrun Bakken Lerhol, 2975 Vang i Valdres

E-post: sigrun.lerhol@hotmail.com

 

Område sørvest

Norolf Sæle, 5337 Rong

E-post: nor-sael@online.no

 

Valgt på fritt grunnlag

Peder Jenssen, 9740 Lebesby

E-post: pederjjenssen@gmail.com 

 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Kari Lauvdal, 4534 Marnardal
2. Anders Røflo, 7670 Inderøy 

3. Knut Harald Bergum, 2917 Skrautvål

 

Kontrollkomiteen

Jon Husdal, 7170 Åfjor (leder)

Tor Helberg Sivertsen, 9372 Gibostad
Jofrid Torland Mjåtveit, 4365 Nærbø
 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Margunn Nummedal, 2822 Bybrua
2. Vegard Smenes, 6532 Averøy


Til toppen