Gå til Tekst
Gå til Tekst
Sentralt tillitsvalgte

Sentralt tillitsvalgte

Nedenfor følger en samlet oversikt over sentralt tillitsvalgte i Geno.

 Her finner du en presentasjon av styremedlemmene med bilde

Årsmøtets møteleder:

Nina Engelbrektson, 6823 Sandane

 

Årsmøtets varamøteleder:

Jens Thori Kogstad, 2022 Gjerdrum

Medlemsvalgte årsmøteutsendinger

Område nord:

Paul Magnor Bang, 8184 Ågskardet (på valg 2020)
Ingebjørg Grindhaug, 8980 Vega (på valg 2020)
Marita Kathrin Helskog, 8288 Bogøy (på valg 2021)
Daniel Høiseth, 9064 Svensby (på valg 2021)
Stine Marie Jelti, 9845 Tana (på valg 2020)

 

Varamedlemmer:

1. Øyvind Lehn, 9404 Sortland
2. Bjørn Inge Mo, 9144 Samuelsberg
3. Kristina Svartvatn, 8680 Trofors

Område midt:

Anne Stine Foldal Aam, 6150 Ørsta (på valg 2020)
John Bakken, 7608 Levanger (på valg 2020)
Iver Fossum, 7288 Soknedal (på valg 2021)
Jomar Gomo, 7100 Rissa (på valg 2021)
Nina Vangen Ranøien, 7320 Fannrem (på valg 2021)
Anders Røflo, 7670 Inderøy (på valg 2021)
Ragnhild K. Stene, 7393 Rennebu (på valg 2021)
Johnny Stokke, 6530 Averøy (på valg 2021)
Ingunn Torvik, 6639 Torvikbukt (på valg 2020)

 

Varamedlemmer:

1. Ola Kvendset, 6645 Todalen
2. Solveig Løwø Kvam, 7392 Rennebu
3. Bård Arne Mjøsund, 7877 Høylandet
4. Ragnhild Kjesbu, 7670 Inderøy

 

Område sørvest:

Kjell Einar Eide, 5582 Ølensvåg (på valg 2020)
Nils Magne Gjengedal, 6829 Hyen (på valg 2021)
Kari Lauvdal, 4534 Marnardal (på valg 2021)
Nils Olsbu, 4820 Froland (på valg 2020)
Ingunn Skeide, 6848 Fjærland (på valg 2021)
Tommy Skretting, 4360 Varhaug (på valg 2020)
Silje Åsnes Skarstein, 6788 Olden (på valg 2020)
Anders Sæleset, 5600 Nordheimsund (på valg 2020)
Inga Skretting Timpelen, 4354 Voll (på valg 2021)
Magnar Tveite, 5713 Vossestrand (på valg 2021)

 

Varamedlemmer:

1. Torgeir Kinn, 4020 Stavanger
2. Terje Sekse Horne, 6817 Naustdal
3. Marianne Goderstad, 4900 Naustdal
4. Liv Haukås, 5570 Aksdal
5. Jan Ivar Kjelby, 5961 Brekke

Område Øst

Jorunn Ballangrud, 2840 Reinsvoll (på valg 2020)
Ole Bjørner Flittie, 2666 Lora (på valg 2021)
Tove Grethe Kolstad, 2943 Rogne (på valg 2020)
Johan Kopland, 3340 Åmot (på valg 2021)
Lars Egil Lauten, 2040 Kløfta (på valg 2021)
Nina Rokvam, 2651 Østre Gausdal (på valg 2021)
Jane Thorshaug, 2560 Alvdal (på valg 2020)
Håkon Øverland, 3677 Notodden (på valg 2020)

 

Varamedlemmer:

1. Randi Valde, 2680 Vågå
2. Halvor Gauteplass, 3580 Geilo
3. Gunn Randi Finstad, 2485 Rendalen
4. Ole Kristian Stolp Kildahl, 2340 Løten

Årsmøteutsending fra TYR

Erling Gresseth, 7520 Hegra

Årsmøteutsending fra Q-meieriene

Q-Gausdal:

Erling Surnflødt, 2653 Vestre Gausdal (Q-Gausdal har stemmerett 2018-2019)

 

Vara:

Ole Ingvar Ringen, 2653 Vestre Gausdal

 

Q-Jæren: 
Magne Helleland, 4054 Tjelta (Q-Jæren møter som observatør 2018-2019)

 

Vara:

Karen Ølberg Horpestad, 4312 Sandnes

Ansattvalgte årsmøteutsendinger:

Gjelder fra og med årsmøtet 2019.

 

Sigbjørn karlsen, 2312 Ottestad
Katarzyna Treholt, 2843 Eina

Bodil Pedersen, 2319 Hamar

Idar Dombestein, 6730 Davik

Ellen Johanne S. Farlund, 2384 Brumunddal

 

Varautsendinger i nummerorden:

1. Ola Norvald Hagen, 2973 Ryfoss
2. Monica Skarprud, 4330 Ålgård
3. Randi Aalstad Stendal, 8289 Engeløya 

Valgkomiteen

 

Leder/område midt

Bjørg Irene Alseth, 7100 Rissa

E-post: bjorg.irene@hotmail.no

 

Nestleder/område nord

Bent Harald Sund, 8766 Lurøy

E-post: benths@start.no

 

Område øst 

Sigrun Bakken Lerhol, 2975 Vang i Valdres

E-post: sigrun.lerhol@hotmail.com

 

Område sørvest

Norolf Sæle, 5337 Rong

E-post: nor-sael@online.no

 

Valgt på fritt grunnlag

Peder Jenssen, 9740 Lebesby

E-post: pederjjenssen@gmail.com 

 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Kari Lauvdal, 4534 Marnardal
2. Anders Røflo, 7670 Inderøy 

3. Knut Harald Bergum, 2917 Skrautvål

 

Kontrollkomiteen

Jon Husdal, 7170 Åfjor (leder)

Tor Helberg Sivertsen, 9372 Gibostad
Jofrid Torland Mjåtveit, 4365 Nærbø
 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Margunn Nummedal, 2822 Bybrua
2. Vegard Smenes, 6532 Averøy


Til toppen