Gå til Tekst
Gå til Tekst

Tillitsvalgte

Her finner du oversikt over tillitsvalgte i Geno både lokalt (Geno-kontakter) og sentralt (styremedlemmer, årsmøteutsendinger, valgkomite- og kontrollkomitemedlemmer).  

Toolbar
Last ned Excel

Du kan f.eks. skrive inn navn, telefon, poststed, funksjon region eller produsentlag

  •  
    Område:Øst
    Årsmøteutsending
    2843 Eina
    Telefon:98668255
  • Lien Per Sigve

     
    Område:Øst
    Medlemssjef
    2630 Ringebu
    Telefon:90772858
  • Sivertsen Tor Helberg

     
    Område:Nord
    9372 Gibostad
    Telefon:90049939
  •  
     
    Vara Styremedlem
    2317 Hamar
    Telefon:90776574
  • Schibevåg Knut

     
    Område:Sørvest
    Medlemssjef
    2630 Ringebu
    Telefon:90618530
  • Ulvedal Norunn

     
    Område:Sørvest
    Medlemssjef
    2630 Ringebu
    Telefon:95920029
  • Elgesem Lill-Anett Margrethe

     
    Område:Øst
    Medlemssjef
    2630 Ringebu
    Telefon:48255879
  • Østen Kari Sofie Asmyhr

     
    Område:Øst
    Medlemssjef
    2630 Ringebu
    Telefon:97507002
  • Ballangrud Jorunn Signe

     
    Område:Øst
    2840 Reinsvoll
    Telefon:91369214
  • Vangen Ranøien Nina

     
    Område:Midt
    7320 Fannrem
    Telefon:91127997
  • Aune Trond Magne

     
    Område:Midt
    Leder Prod.Lag
    7288 Soknedal
    Telefon:90624771
  • Kongshaug Leif Helge

     
    Område:Midt
     
    6530 Averøy
    Telefon:93063642
  • Skreddernes Lise Kaldahl

     
    Område:Nord
    Kontrollkomite
    9740 Lebesby
    Telefon:41278729
  • Kjelby Jan Ivar

     
    Område:Sørvest
    5961 Brekke
    Telefon:90126465
  •  
    Område:Midt
    Årsmøteutsending
    2317 Hamar
    Telefon:95289375
  • Reinfjord Lena

     
    Område:Nord
    8920 Sømna
    Telefon:911 41 662
  • Nesheim Bjørn Steinar

     
    Område:Sørvest
    Medlemssjef
    2630 Ringebu
    Telefon:99274208
  • Berge Mari Holen

     
    Område:Øst
    Leder Prod.Lag
    2634 Fåvang
    Telefon:97178756
  • Myklebø John

     
    Område:Øst
    2657 Svatsum
    Telefon:97950611
  • Bang Paul Magnor

     
    Område:Nord
    Årsmøteutsending
    8184 Ågskardet
    Telefon:90787833
  • Sund Bent-Harald

     
    Område:Nord
    Valgkomite
    8766 Lurøy
    Telefon:95218935
  • Engelbrektson Nina

     
    Område:Sørvest
    6823 Sandane
    Telefon:97193830
  • Tveite Magnar

     
    Område:Sørvest
    Årsmøteutsending
    5713 Vossestrand
    Telefon:91862799
  • Surnflødt Erling

     
    Område:Øst
    Årsmøteutsending
    2653 Vestre Gausdal
    Telefon:47464591
  • Haukås Liv

     
    Område:Sørvest
    5570 Aksdal
    Telefon:99037212
Til toppen