Gå til Tekst
Gå til Tekst
Sentralt tillitsvalgte

Sentralt tillitsvalgte

Nedenfor følger en samlet oversikt over sentralt tillitsvalgte i Geno.

 Her finner du en presentasjon av styremedlemmene med bilde

Årsmøtets møteleder:

Nina Engelbrektson, 6823 Sandane

 

Årsmøtets varamøteleder:

Aasmund Nordstoga, 3890 Vinje

Medlemsvalgte årsmøteutsendinger

Område nord:

Bjørn V. Johnsen, 9517 Alta

Brit Flostrand, 8900 Brønnøysund

Ingebjørg Grindhaug, 8980 Vega

Øystein Iselvmo, 9336 Rundhaug

Paul Magnor Bang, 8184 Ågskardet

 

Varamedlemmer:

1. Ola Johansen, 9925 Svanvik

2. Håvard Kirkhus, 8800 Sandnessjøen

Område midt:

Siv Anita Lindsetmo, 7892 Trones
Bjørg Irene Alseth, 7100 Rissa
Ingmar Skårdal, 7380 Ålen
Kristin Groven, 6443 Tornes i Romsdalen
Anders Røflo, 7670 Inderøy

Jonny Stokke, 6530 Averøy

Ragnhild K. Stene, 7393 Rennebu

John Bakken, 7608 Levanger

Birgit Oline Kjerstad, 6293 Longva 

 

Varamedlemmer:

1. Geir Joar Werstad, 7977 Høylandet

2. Kjersti Fløystad Ellingsgård, 6457 Bolsøya

3. Karl Inge Lilleås, 6214 Norddal

4. Geir Solstad, 7335 Jerpstad

 

Område sørvest:

Kjell Einar Eide, 5582 Ølensvåg

Nils Magne Gjengedal, 6829 Hyen
Norolf Sæle, 5337 Rong
Jorunn Flatjord Heggheim, 6817 Naustdal

Kari Lauvdal, 4534 Marnardal
Nils Olsbu, 4820 Froland
Inga Skretting Timpelen, 4354 Voll
Anne Bakke Handeland, 5550 Sveio
Sindre Årsvoll, 4312 Sandnes

Silje Åsnes Skarstein, 6788 Olden

 

Varamedlemmer:

1. Anna Lena Kleppa, 4130 Hjelmeland

2. Tommy Skretting, 4360 Varhaug

3. Nils Neteland, 5600 Norheimsund

4. Turid Njåstad, 5282 Lonevåg
5. Tomas Kjørlaug, 6869 Hafslo

Område Øst

Kristian Hovde, 2387 Brumunddal

Jens Thori Kogstad, 2022 Gjerdrum
Nils Gillerhaugen, 2822 Bybrua
Ole Bjørner Flittie,  2666 Lora
Johan Kopland, 3340 Åmot

Jane Thorshaug, 2560 Alvdal

Mona Hvale Fretland, 3618 Skollenborg

Tove Grethe Kolstad, 2943 Rogne

 

Varamedlemmer:

1. Jorunn Ballangrud, 2840 Reinsvoll 

2. Håkon Øverland, 3677 Notodden

3. Gunnar Rudningen, 3560 Hemsedal

4. Randi Valde, 2680 Vågå

Årsmøteutsending fra TYR

Leif Helge Kongshaug, 6530 Averøy

 

Varamedlem:
Ikke valgt vara. 

Årsmøteutsending fra Q-meieriene

 Atle Tjåland, 4342 Undheim (Q-Jæren har stemmerett 2016-2017)

 

Varamedlem:
Erling Surnflødt, 2653 Vestre Gausdal (Q-Gausdal møter som observatør 2016-2017)

Ansattvalgte årsmøteutsendinger:

Gjelder fra og med årsmøtet 2017.

 

Harald Kleiva, 7081 Sjetnemarka
Katarzyna (Kaisa) Treholt, 2843 Eina

Stein Rune Eriksen, 2387 Brumunddal

Tove Murud, 2335 Stange

Ola Norvald Hagen, 2973 Ryfoss

 

Varautsendinger i nummerorden:

1. Inga Camilla Dehli Østerud, 2335 Stange
2. Cecilie Ødegård, 2386 Brumunddal
3. Anders Nordbø, 4180 Kvitsøy 

Valgkomiteen

 

Leder

Gjertrud Svartveit Osmundsen, 5550 Sveio 

E-post: g-svartv@online.no

 

Område midt og nestleder:

Jo Terje Sagmo, 7860 Skage i Namdalen

E-post: jtsagmo@online.no

 

Område nord:

Bodil Mannsverk, 9517 Alta

E-post: bmannsverk@hotmail.com

 

Område sørvest

Marit Flatjord, 6843 Skei i Jølster

E-post: marit.flatjord@jolsterbb.no

 

Område øst

Mikael Wøien, 2750 Gran

E-post: mikael-woien@hotmail.no

 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Wenche Kristiansen, 8400 Sortland
2. Odd Helge Gangstad, 6475 Midsund

3. Håkon Øverland, 3677 Notodden

 

Kontrollkomiteen

Lise Kaldal Skreddernes, 9740 Lebesby
Sigun Bakken Lerhol, 2975 Vang i Valdres
Jon Husdal, 7170 Åfjor

 

Varamedlemmer i nummerorden:
1. Petter Arne Ekroll, 6260 Skodje
2. Jofrid Torland Mjåtveit, 4365 Nærbø


Kontakt oss

Tlf: 95 02 06 00
E-post: post@geno.no
Post: Geno SA Storhamargata 44,
2317 Hamar
Org.nr: 970028935
QMS
Til toppen